Vegall>Goji - lyofilizovaný energetický mix 20g

Goji - lyofilizovaný energetický mix 20g

Doporučujeme

Bez včelích produktů Pro celou rodinu

Užijte si skvělou chuť a nabijte se energií, ať jste kdekoli. Představujeme Vám novinku na trhu = 20g sušeného ovoce mrazem od značky GojiChoice ve složení bobule Goji, aronie, černý rybíz, červený rybíz a maliny mějte nepřetržitě u sebe.

Skladový kód: GOJI001

EAN kód: 5903313905145

Dostupnost: Vyprodáno

Cena: 89 Kč s DPH 15 %

Sazba DPH: 15 %

Věrnostních bodů za nákup: 9

Litujeme, tento produkt již nelze objednat

     

 

 

Popis

Náš mix je bez přídavku cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry). Má nízký obsah nasycených tuků a je skvělou příležitostí pro zdravé občerstvení. Udělejte si z něj přídavek každodenních jídel: přísadu kaše, jogurtu, ovocný salát, dezert, pudink, müsli, lahodné smoothie a nebo smíchejte s džusem, mlékem či vodou. Tento mix zaručuje vynikající chuť a ideální dávku 100% přírodní energie díky pečlivě vybranému složení vitamínů a minerálů. Má vysoký obsah vitamínů C a B12 a je rovněž zdrojem draslíku. Má blahodárný vliv na vaše zdraví a pomůže vám dosáhnout větší vitality a energie pro každý den. Na 20 g lyofilizovaného ovoce se spotřebuje 120 g kvalitního čerstvého ovoce. 

Klademe maximální důraz na kvalitu a čisté pěstitelství, proto veškeré ovoce odebíráme od malých prověřených pěstitelů (našich partnerů), kterým naše sazenice dodáváme. Dbáme na čisté evropské pěstitelství, kvalitu a 100% přírodní produkt. Plody ovoce se sbírají v jeho plné zralosti a technologie lyofilizace (sušení mrazem) je neochuzuje o vitaminové vlastnosti. Naší prioritou je spolupráce s malými soukromými, rodinnými a prověřenými Evropskými pěstitelskými farmami, kde je kladen  maximální  důraz na kvalitu plodů bez chemie.

Má široké využití:  zdravá výživa, lékárny, obchody, mlékárny, pekárny, cukrárny atd. 

Jako přídavek každodenních jídel: ovocný salát, jogurty, pudink, musli, smoothie, zmrzlina a nebo jen tak

Nebo smíchejte s: mlékem, džusem, vodou, do čaje

EAN: 5903313905145

Přednosti preparátu

Goja:  Goji, kustovnice čínská – červeno-oranžové bobule, které se dle tradiční čínské medicíny nazývají tzv. elixírem dlouhověkosti. Pro svůj výjimečný  obsah výživných látek se stal nejpoužívanějším a nejprospěšnějším plodem pro lidské zdraví. Pro svoje výjimečné vlastnosti je nazývána superfood a v současnosti patří mezi nejvyhledávanější přírodní potraviny. Goji je právem nazývána elixírem mládí. Má kombinovanou příchuť třešně s brusinkou a šípkem.                                                   

Aronie:  je ceněna pro vysoký obsah vitamínů a tříslovin a také  vitaminu C a antioxidantů. Analýza antokyanů v aroniích zjistila tyto jednotlivé chemické látky: cyanidin-3-galactoside, epicatechin, kofeinová kyselina, kvarcetin, delfinidin, pelargonidin, peonidin a malvidin. Všechny jsou ze skupiny flavonoidů, jsou to fenolické antioxidanty.

Černý rybíz: je bohatým zdrojem nejen vitamínu C, (z 10 g černého rybízu lidské tělo získá až 30mg vitamínu C), ale i vitamínu P a z hlediska obsahu bioaktivních flavonoidů. Obsahuje pektiny a významné množství resveratrolu. 

Červený rybíz: je zdrojem důležité vlákniny a vitaminu C. 

Složení

100% lyofilizované ovoce: bobule Goji (24%), aronie (20%), černý rybíz (20%), červený rybíz (20%), malina (16%)

Lyofilizace: též sušení mrazem nebo desikace je metoda sušení vlhkých materiálů. Mimo jiné se využívá při sušení potravin. Princip sušení je založen na sublimaci zmrzlé vody při nízkém tlaku a teplotě. Výhoda spočívá v tom, že při této metodě nedochází k přímému přechodu vody z kapalného do plynného skupenství, což je v mnohých případech příčina poškození sušeného materiálu.

Proces lyofilizace  zachová vitamíny a výživové složky, odebere z potravin jenom vodu. Díky procesu, který se odehrává v minusových teplotách, nehrozí ztráta toho, co na ovoci, zelenině nebo masu máme rádi. Lyofilizace plodů ovoce umožňuje kromě trvanlivosti  rovněž reinkarnaci, jinými slovy navrácení do původního stavu. Ovoce, zelenina nebo maso obsahuje velké množství vody a náš proces lyofilizace stáhne podíl vodné složky v potravině na úroveň jednotek procent a díky tomu mají velmi nízkou hmotnost. 

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY OBSAH ve 100gRHP*  (100g)OBSAH balení 20gRHP* (balení)
Energie 1560 kJ / 373 kcal   312 kJ / 74 kcal  
Tuky  (včetně mastných kyselin) 4,8 g (0,9 g)   1,0 g (0,2 g)  
Sacharidy (včetně cukrů) 73,6 g (43,0 g)    15,0 g (8,6 g)  
Bílkoviny 7,9 g   1,6 g  
Sůl 0 g   0 g  
VITAMÍNY A MINERÁLY OBSAH ve 100gRHP*  (100g)OBSAH balení 20gRHP* (balení)
Vitamín C 260 mg 325 % 52 mg 65 %
Vitamín B12 3,2 µg 128 % 0,6 µg 25,6 %
Draslík 1520 mg 76 % 304 mg 60,8 %

 

*RHP =  Referenční Hodnota Příjmu

RHP - Referenční hodnota příjmu pro dospělého (8400kJ / 2000 kcal).

 

Výrobce: W-MRK TRADING s.r.o., Palackého 212, 793 26 Vrbno pod Pradědem

Distribuce v ČR: VEGALL Pharma s.r.o., Železná 63, 793 26 Vrbno pod Pradědem a W-MRK TRADING s.r.o.

Má zkušenost

Zzzatím se o svou zzzkušenost nikdo nepodělil.

Parametry

Na: Imunitu

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše