Vegall>E-SHOP>Silidyn Rejuvenate 25ml kapky

Silidyn Rejuvenate 25ml kapky

Doporučujeme

Bez včelích produktů Pro ženy

Silidyn je zdrojem lidskému organismu nezbytného křemíku ve formě, která se nejsnadněji vstřebává a byl vyroben tak, aby dodával i další živiny nezbytné pro své vnitřní zdraví a rovnováhu, ale také pro vnější krásu (zinek, selen, mangan).

Skladový kód: VEG.0002

EAN kód: 8717127051069

Dostupnost: Vyprodáno

Cena: 384,70 Kč s DPH 12 %

Sazba DPH: 12 %

Věrnostních bodů za nákup: 40

Litujeme, tento produkt již nelze objednat

Silidyn je unikátní  přírodní přípravek, který obsahuje pro organismus nezbytný křemík (ve formě kyseliny ortho-křemičité neboli OSA), jež je pro lidský organismus nejlépe vstřebatelná. Účinek křemíku je doplněn přidáním několika dalších důležitých živin (MSM, zinku, OPC z extraktu borovice přímořské a selenu), které blahodárně přispívají ke zdravým kostem, kloubům, cévám, kůži, nehtům a vlasům.

Proč užívat SILIDYN?

Vysoce vstřebatelný křemík

Silidyn je zdrojem lidskému organismu nezbytného křemíku ve formě, která se nejsnadněji vstřebává (kyselina orthokřemičitá).

Silidyn je vyroben podle jedinečné ekologické formule, jedná se o čistě přírodní a patentovaný výrobek.

Křemík je jedním z nejdůležitějších stopových prvků  v lidském těle (1000 mg), spolu s vápníkem, vitamíny C a D, nebo železem. Je přítomen hlavně v kostech, pojivových tkáních (chrupavky, šlachy), kůži, vlasech a nehtech.

Pro zachování vitality těchto složek je nutné, aby se tělu dostávalo dostatečného množství křemíku a to i po 20. roce života, kdy tělo ztrácí schopnost tento důležitý prvek vstřebávat a uchovávat. Proto je tolik nezbytné, aby lidský organismus získával doplňující množství křemíku ve formě, kterou je schopen skutečně vstřebat a využít.

Samozřejmě existují potravinové zdroje křemíku (obiloviny, ovoce, voda z přírodních pramenů), ale bohužel lidské tělo je schopno absorbovat pouze 50% takto požitého křemíku. Obsah křemíku v lidském těle navíc klesá s věkem.

Výše uvedená fakta napovídají, proč je tolik důležité doplnit denní příjem křemíku ve formě tělu snadněji vstřebatelné. Tuto možnost nabízí právě Silidyn.

Silidyn přináší křemík v biologicky vysoce dostupné formě , což znamená, že naše tělo je schopno tento prvek skutečně vstřebat. Touto formou je kyselina orthokřemičitá Si(OH)4. Kyselina orthokřemičitá (OSA) byla předmětem mnoha studií publikovaných ve vědecké literatuře, které prokázaly vynikající vlastnosti této sloučeniny (1).

Unikátnost Silidynu spočívá v tom, že křemík poskytuje právě ve formě přírodní organické kapaliny – kyseliny orthokřemičité Si(OH)4 stabilizované díky speciálnímu patentu.

Silidyn byl vyroben tak, aby dodával i další živiny nezbytné pro své vnitřní zdraví a rovnováhu, ale také pro vnější krásu (zinek, selen, mangan).

(1) Stanovisko EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin), 2009.

Dávkování: denní dávka (8 – 10 kapek) Silidynu do skleničky napůl naplněné vodou nebo pomerančovým džusem (cca 200 ml) každé ráno před jídlem. Ihned vypijte.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Co obsahuje Silidyn Rejuvenate?

Denní dávka (8-10 kapek) obsahuje:

Složky Množství DDD *
MSM 30mg **
Křemík 5mg **
Zinek 4.5mg 45%
Bor 0.6mg **
Extrakt z borovice přímořské (Pinus pinaster Soland) 0.5mg **
z toho 95% Oligomerní Proanthokyanidiny (OPC) 0.48mg **
Mangan 0.4mg 20%
Selen 55μg 100%

* DDD Doporučená denní dávka
** DDD nebyla stanovena

Má zkušenost

Zzzatím se o svou zzzkušenost nikdo nepodělil.

Parametry

Na: Přechod

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše