Vegall>O společnosti

O společnosti

Firma VEGALL Pharma s.r.o., vznikla v roce 2005 transformací ze společnosti Pavel Galle, Vegall. Její zakladatelé, otec se synem, Pavel a Petr Galle podnikali v oboru zásobování lékáren již od roku 1995. V roce 1998 se podařilo úspěšně zahájit spolupráci s výrobcem doplňků stravy se včelími produkty SANAMED z Rakouska. Rok 1998 je tedy rokem, kdy se doplněk stravy SARAPIS začal objevovat v českých lékárnách. V současnosti je preparátů se jménem SARAPIS již několik a patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější preparáty pro ženy a nově také i pro muže.

Ve spolupráci s rakouskými a českými lékaři pečlivě vybíráme a vytváříme nové přípravky, které uvádíme na trh. Ne o každém preparátu, který je v současnosti na trhu v českých lékárnách, můžeme říci, že by prošel náročnými testy kvality, vlastností a původu složek, které u našich přípravků vyžadujeme.

Produkty s logem společnosti VEGALL Pharma s.r.o. již roky pomáhají ženám a mužům a jsou  ověřenou zárukou kvality, bezpečnosti.

3 otázky určené zakladateli společnosti VEGALL Pharma s.r.o., panu Pavlu Galle.

Čím se Vaše společnost zapsala do podvědomí spotřebitelů?

Společnosti Vegall Pharma s.r.o. se jako jedné z prvních u nás podařilo představit přírodní preparáty se včelími produkty. Ukázali jsme ženám, že není nutné se vždy spoléhat jen na pomoc hormonální substituční terapie, ale že v mnoha případech pomohou i doplňky stravy. Myslím si, že termín Sarapis je již znám široké veřejnosti a také mezi odborníky a lékaři.

Co považujete za největší úspěch a jak si představujete další rozvoj?

Za úspěch považujeme, že na dnešním, již obrovském trhu s doplňky stravy pro ženy v klimakteriu je náš Sarapis a Sarapis Soja na předních místech v oblíbenosti. A to určitě svědčí o tom, že nabízíme ženám přírodní preparáty, které ženám pomáhají a ke kterým se rády vracejí.

Nechceme ovšem usnout na vavřínech a do budoucna bychom rádi veřejnosti představili také nové přípravky. Zatím máme od uživatelů velice příznivé reakce na naše nové preparáty, na Sarapis Mensis a Sarapis pro muže.

Ukazuje se, že cesta, kterou jsme se vydali je správná a proto bychom v ní rádi pokračovali. Stále se budeme snažit vycházet našim zákazníkům vstříc a pomáhat jim s jejich obtížemi.

Proč lékaři a odborníci tyto potravinové doplňky doporučují?

Domnívám se, že již mnoho lékařů a odborníků pochopilo, že jsou opravdu případy, kdy žena trpící potížemi spojenými s obdobím klimakteria, nemůže nebo nechce užívat hormony. V takovém případě již lékař má dnes možnost nabídnout ženě alternativu – doplněk stravy. A protože se mu potom žena vrací do ordinace spokojená, je zřejmé, že přírodní preparáty již mají svůj význam. A to je určitě hlavním důvodem, proč lékaři potravinové doplňky doporučují.

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše