Vegall>E-SHOP>Plodnost mužů

Udržení plodnosti mužů

Filtrace zboží

Pro:

Na:

Značka:

Řadit po

Fertilan 60 kapslí - Udržení plodnosti mužů

Se včelími produkty Pro muže

FERTILAN je doplněk stravy s vhodným složením, který udržuje tvorbu spermií a plodnost u mužů.

Cena: 459,69 Kč s DPH 12 %

Dostupnost: Skladem

Množství: ks

Zobrazit produkt

Neplodnost u mužů, posílení plodnosti

Neplodnost u mužů se stává čím dál častěji důvodem, proč páry nemohou přirozeně počít. Statistika, která neplodnost mužů uvádí jako důvod, ukazuje až padesátiprocentní podíl muže na neplodnosti páru. V párech se dnes nesetkáváme s nějakou jasně definovanou neplodností jednoho nebo obou, spíše vidíme sníženou plodnost u muže i u ženy.

Fertilan proti neplodnost mužůTest plodnosti pro muže se provádí nejčastěji pomocí spermiogramu. Čím je muž mladší, tím jeho hodnoty vycházejí příznivěji. Na kvalitu spermatu mají vliv i rozkolísané hormonální hladiny či možné záněty v těle. Proto by se měl test plodnosti u mužů zaměřit i na tyto faktory, které mohou negativně ovlivňovat plodnost u mužů.

Na podporu kvality spermatu, hlavně počtu a pohyblivosti spermií, mají například vliv některé vitamíny a stopové prvky, zvláště selen, zinek a vitamin E. Z rostlinných extraktů příznivě působí žen-šen, případně doplněný i o mateří kašičku. Vitamíny a další přírodní látky mají na plodnost mužů pozitivní vliv. Doporučujeme doplněk stravy Fertilan, který obsahuje směs doporučených vitamínů a živin s pozitivním vlivem na plodnost u mužů.

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše