Vegall>Novinky>Novinka v naší nabídce: Silidyn Rejuvenate 25ml

Novinka v naší nabídce: Silidyn Rejuvenate 25ml

Vloženo: 27. 11. 2018 00:00:00

Upozorňujeme na nový produkt v naší nabídce. Přírodní a patentovaný výrobek Silidyn s jedním z nejdůležitějších stopových prvků a to křemíku. Je určen zejména ženám u kterých blahodárně působí na kosterní systém, chhrupavky a kosti a kůže, vlasy, nehty.

Co je křemík a Silidyn Rejuvenate?

Křemík (Si) je jeden z nejběžnějších minerálů na Zemi, který tvoří téměř 28% zemské kůry.  Po kyslíku je jedním z nejvíce se vyskytujících minerálů na světě. Přesto je jej pro jeho minimální biodostupnost v lidském organismu, zejména po 20. roce života, nedostatek. Dle prokázaných klinických průzkumů je křemík považován za základní prvek nezbytný pro dobré zdraví lidského organismu.

Proč si tedy potřebujeme Silidyn?

Ačkoli je křemík jedním z nejhojněji se vyskytujících prvků v přírodě, nevyskytuje se ve formě, jež by byla pro lidský organismus vstřebatelná (tzv. biodostupná), tzn. nedostáváme do těla prostřednictvím naší potravy, z vody ani z jiných doplňků, tolik křemíku, kolik bychom potřebovali.

Už naši předkové znali zázračné omlazující účinky křemíku a věděli, že jedinou účinnou formou, jak jej dostat do organismu, je pití čerstvé vody přímo z přírodních studánek a pramenů. Staří Římané speciálně chodili pít vodu z těchto zdrojů, neboť znali jejich blahodárné účinky na jejich zdraví. Moderní úprava pitné vody má za následek zničení  přirozeného zdroje pro náš organismus tolik nezbytného křemíku, proto musíme hledat nové zdroje tohoto životadárného minerálu.

Jak nám křemík pomáhá?

Křemík hraje důležitou roli pro růst krásných, zdravých a silných nehtů a vlasů a také velmi prospívá našim kostem, kloubům, svalům, kůži a krevním cévám.

První známky nedostatku křemíku jsou běžně patrné na kůži, vlasech a nehtech. Kůže a vlasy ztrácejí svoji pevnost a pružnost a nehty začínají být lámavější a křehčí.

Nedostatek uvnitř těla (krevní tepny, žíly, klouby a kosti) není snadné pozorovat, ale je prokázáno, že doplnění křemíku k běžné stravě přináší dobré výsledky v podobě lepšího růstu kostí a také v podobě lepšího hojení případných zlomenin.

Křemík pomáhá růstu nových kostních buněk a také zpomaluje případné řídnutí kostí. V průběhu stárnutí náš organismus postupně ztrácí schopnost vstřebávat přírodní křemík. K tomu se přidávají problémy změn životního prostřední, jež mají negativní dopad na přirozený přísun tohoto významného prvku, a proto bez kvalitního biodostupného zdroje se k buňkám našeho těla tolik potřebný křemík prakticky nedostane.

Již po osmi týdnech užívání Silidynu můžeme pozorovat první viditelné výsledky, které se projeví v silnějších nehtech, kvalitnějších vlasech a lepší kůži. To jsou hmatatelné výsledky, ale pozitivní efekty se dějí i uvnitř Vašeho těla.

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše