Vegall>Novinky>Oznámení výherce ve výtvarné soutěži VEGALL Pharma s.r.o.

Oznámení výherce ve výtvarné soutěži VEGALL Pharma s.r.o.

Vloženo: 16. 02. 2018 00:00:00

Naše výtvarná soutěž pro školky na téma „Co dělám, když jsem nemocný“ skončila a známe již výkres, jehož autor přinese výhru své školce.

Dobrý den,

děkujeme všem soutěžícím dětem ze zúčastněných školek za jejich krásné obrázky a učitelkám, učitelům a rodičům za jejich pomoc při pořádání této soutěže. 

Jsme moc rádi, že můžeme dnes vyhlásit výherní obrázek výtvarné soutěže „Co dělám, když jsem nemocný“, pořádané od letošního ledna naší společností VEGALL Pharma s.r.o. ve spolupráci s agenturou LESENSKY.CZ.

Jak je nám jistě všem jasné, není možné vítězný obrázek označit jako nejlepší. Hodnocení je vždy subjektivní záležitostí hodnotící komise a proto prosím o shovívavost a pochopení, pokud třeba vnímáte, že některý z vašich soutěžících měl ještě pěknější obrázek. Nenazývejme tedy výherní obrázek nejlepším, ale spíše jen výherním, nebo vybraným. Je nám také líto to, že mnoho velmi pěkných obrázků jsme museli ze soutěže vyloučit proto, že nebyly dodrženy podmínky soutěže. Nejčastěji nebyl vyplněn zaslaný dotazník. I tak jsme ale velmi rádi za jejich zaslání, protože mnohé z nich byly opravdu krásné. 

Naše komise tedy po dlouhém a nelehkém výběrovém setkání vybrala obrázek Veroniky Kopecké, ze školky Spáčilova 3239 z Kroměříže.

Veronika KopeckáVeronice i celé školce tímto gratulujeme a budeme je osobně kontaktovat ohledně dalšího postupu předání výhry.

Ještě jednou všem zúčastněným děkujeme za spolupráci a přejeme krásné dny naplněné dětskou radostí a zdravím.

Hodnotící komise VEGALL Pharma s.r.o.

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše