Vegall>Novinky>Vyhodnocení soutěže

Vyhodnocení soutěže

Vloženo: 01. 12. 2021 00:00:00

Konečně, i když s velkým zpožděním máme vyhodnocenu výtvarnou soutěž. Podívejte se níže na vítězný obrázek a také na další finálové kresby. Děti byly moc šikovné a z jejich obrázků máme velkou radost.

Loni vyhlášená výtvarná soutěž přišla v nejnevhodnější době, pandemie, zavřené školy, distanční výuky...  Přemýšleli jsme, zda-li samoutnou soutěž pro všechny komplikace nezrušit. Ale nakonec jsme se rozhodli, že v ní budeme pokračovat, i když její rozsah nebyl tak velký jako v minulých letech. Soutěž jsme tedy zdárně ukončili a v listopadu tohoto roku vybrali z obrázků, dle našeho názoru ten nejlepší. Stovky kreseb a výtvorů, které dorazily, nám udělaly velkou radost. Všechny byly parádní, dětem se opravdu podařily a my za ně moc děkujeme. Stejně tak děkujeme i paním učitelkám a školám za pomoc s organizací.

  No a nyní k vítězi. Výherkyní se stala Terezka R. ze Základní školy Lužany z Plzeňska se svým obrázkem: Co dělám, když jsem nemocný. Jako výhru si přála nové brusle. Ty od nás obdržela a předala jí je paní ředitelka. Stejně tak i škola obdržela slíbený sponzorský dar od naší společnosti. Terezce přejeme hodně příjemných chvil na kluzišti bez  karambolů a ať má ze svého dárku jenom radost a doufáme, že Terezka bude v malování pokračovat. Má velký talent.

  Protože bylo obtížné zvolit vítězný obrázek, tak abyste mohli zhodnotit naši těžkou úlohu, připojujeme ještě dalších deset obrázků, které byly v našem finálním výběrů.

  Finálové obrázky: 1234567 -  89 - 10

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše