Vegall>O společnosti>Klub Vegall

Klub Vegall

Pokud jste již našimi zákazníky, přihlaste se pomocí svého přihlašovacího jména a hesla. V případě nejasností nebo problémy s přihlášením volejte na bezplatnou linku 800 100 140.

O výhodách Vegall klubu

Každý registrovaný uživatel se automaticky stává členem klubu VEGALL a má od nás jako výhodu bonusové nákupy z každého nákupu. 20% z hodnoty objednaného zboží se Vám následně sčítá na Vašem účtu. Své nasbírané body můžete potom vyměnit za zboží zdarma. Máte od nás tedy trvale nastavenu akci: 5+1ks ZDARMA.

Ještě nejste členem našeho Vegall klubu?

Rozhodně tak učiňte a zaregistrujte se. Získáte možnost za každý nákup sbírat bonusové body.

Za každý u nás zakoupený preparát, získáváte bonusové body, které můžete později při nasbírání hodnoty ceny přípravku, tento preparát dostat zdarma. Vzniká Vám tak jednoduchá rovnice, čím více od nás nakoupíte, tím více od nás dostanete zdarma. Za každých 100Kč z ceny preparátu od nás dostanete k vašemu účtu 20bodů, který se rovnají tedy 20Kč.

To znamená, že jako člen klubu od nás máte kromě lepších klubových cen ještě 20% zdarma.

Chcete-li využít možnosti vyměnit své bonusové body, tak při vyplňování objednávky, napište do formuláře: Poznámky, že chcete vyměnit své body za zboží zdarma a napište kolik a jaký výrobek. Hodnota vámi požadovaného zboží musí být samozřejmě menší, než je Váš zůstatek bodů.

Navíc od nás budete získávat informace o novinkách v naší nabídce.

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše