Vegall>O společnosti>Cena a způsob doručení

Cena a způsob doručení

Platební podmínky

Platba platební kartou

Zákazník provede úhradu zboží bezhotovostní platbou pomocí platební karty přes platební bránu ComGate Payments. Zboží ihned odesláno na adresu zákazníka. Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.

Na dobírku při doručení zboží

Hotovost přebírá od zákazníka přepravce a zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.

Dodací podmínky

Zasílání Českou poštou

Při zaslání prostřednictvím České pošty je na výběr možnost využít Balík do ruky nebo Balík na poštu. Níže uvádíme rozdíly mezi doručením.

Balík do ruky - určíte si adresu, kam chcete balík doručit. Garantujeme doručení následující pracovní den. Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště. Cena služby je 90Kč v případě dobírky. V případě platby online kartou předem je cena 60Kč. Ceny jsou uvedeny včetně balného, pojištění a DPH.

Balík na poštu - zvolte si poštu, na kterou chcete balík doručit. Garantujeme možnost vyzvednutí následující pracovní den. Bude doručen přímo na jednu z 2 600 pošt, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Sami si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. Cena služby je 140Kč v případě dobírky. V případě platby online kartou předem je cena 60Kč. Ceny jsou uvedeny včetně balného, pojištění a DPH.

Přesáhne-li úhrnná hodnota jednorázové objednávky 1000,- Kč s DPH, žádné poštovné ani doběrečné účtováno nebude. Pokud byla platba provedena zálohově, zboží je expedováno až po připsání úplné zálohové částky na účet prodávajícího. 

Zasílání přepravní službou PPL nebo DPD

Zboží je možno kupujícímu odeslat do dalšího pracovního dne přepravní službou PPL nebo DPD. Podmínkou je objednávka přijatá do 10:00 hod. Přepravci garantují doručení zásilky kamkoliv do ČR do 48 hodin. K ceně objednávky je připočítáno dobírkové poštovné 120Kč (včetně pojistného a DPH). V případě platby předem je cena 80Kč (včetně pojistného a DPH). Přepravní služba PPL nabízí také zaslání pomocí soukromého balíku. Balík je při této dopravě dovezen i na jinou adresu, dle místa Vaší aktuální polohy na které se domluvíte při telefonátu od řidiče. Zde je cena 140Kč za dobírkový balíček a při platbě online kartou předem je cena 100Kč (včetně pojistného a DPH).

Novinkou v naší nabídce je přeprava pomocí přepravní služby DPD. Při zvolení tohoto druhu dopravy je k ceně objednávky je připočítáno dobírkové poštovné 140Kč a v případě platby online kartou předem je cena 110Kč (včetně pojistného a DPH). Společnost DPD také umožňuje dodání balíků pomocí služby DPD pickup. Zboží je doručeno na Vámi zvolené místo ve Vašem okolí, kde si jej pohodlně vyzvednete jak budete potřebovat. Tato služba je zpoplatněna částkou 105Kč v případě dobírky a 75Kč, pokud zvolíte platbu online kartou předem (včetně pojistného a DPH).

Přesáhne-li úhrnná hodnota jednorázové objednávky 1000,- Kč s DPH, žádné poštovné ani doběrečné účtováno nebude. Pokud byla platba provedena zálohově, zboží je expedováno až po připsání úplné zálohové částky na účet prodávajícího. 

Zasílání do zahraničí - Slovensko

K objednávkám doručovaným na území Slovenska je účtováno poštovné včetně dobírky 300Kč,- včetně pojistného a DPH bez ohledu na výši objednávky při zvolení služby PPL. V případě služby DPD je cena 260Kč za dobírku a 210Kč při platbě online kartou předem (včetně pojistného a DPH).

 

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše