Vegall>O společnosti

O společnosti

Firma VEGALL Pharma s.r.o., vznikla v roce 2005 transformací ze společnosti Pavel Galle, Vegall. Její zakladatelé, otec se synem, Pavel a Petr Galle podnikali v oboru zásobování lékáren již od roku 1995. V roce 1998 se podařilo úspěšně zahájit spolupráci s výrobcem doplňků stravy se včelími produkty SANAMED z Rakouska. Rok 1998 je tedy rokem, kdy se doplněk stravy SARAPIS začal objevovat v českých lékárnách. V současnosti je preparátů se jménem SARAPIS již několik a patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější preparáty pro ženy a nově také i pro muže.

Ve spolupráci s rakouskými a českými lékaři pečlivě vybíráme a vytváříme nové přípravky, které uvádíme na trh. Ne o každém preparátu, který je v současnosti na trhu v českých lékárnách, můžeme říci, že by prošel náročnými testy kvality, vlastností a původu složek, které u našich přípravků vyžadujeme.

Produkty s logem společnosti VEGALL Pharma s.r.o. již roky pomáhají ženám a mužům a jsou  ověřenou zárukou kvality, bezpečnosti.

3 otázky určené zakladateli společnosti VEGALL Pharma s.r.o., panu Pavlu Galle.

Čím se Vaše společnost zapsala do podvědomí spotřebitelů?

Společnosti Vegall Pharma s.r.o. se jako jedné z prvních u nás podařilo představit přírodní preparáty se včelími produkty. Ukázali jsme ženám, že není nutné se vždy spoléhat jen na pomoc hormonální substituční terapie, ale že v mnoha případech pomohou i doplňky stravy. Myslím si, že termín Sarapis je již znám široké veřejnosti a také mezi odborníky a lékaři.

Co považujete za největší úspěch a jak si představujete další rozvoj?

Za úspěch považujeme, že na dnešním, již obrovském trhu s doplňky stravy pro ženy v klimakteriu je náš Sarapis a Sarapis Soja na předních místech v oblíbenosti. A to určitě svědčí o tom, že nabízíme ženám přírodní preparáty, které ženám pomáhají a ke kterým se rády vracejí.

Nechceme ovšem usnout na vavřínech a do budoucna bychom rádi veřejnosti představili také nové přípravky. Zatím máme od uživatelů velice příznivé reakce na naše nové preparáty, na Sarapis Mensis a Sarapis pro muže.

Ukazuje se, že cesta, kterou jsme se vydali je správná a proto bychom v ní rádi pokračovali. Stále se budeme snažit vycházet našim zákazníkům vstříc a pomáhat jim s jejich obtížemi.

Proč lékaři a odborníci tyto potravinové doplňky doporučují?

Domnívám se, že již mnoho lékařů a odborníků pochopilo, že jsou opravdu případy, kdy žena trpící potížemi spojenými s obdobím klimakteria, nemůže nebo nechce užívat hormony. V takovém případě již lékař má dnes možnost nabídnout ženě alternativu – doplněk stravy. A protože se mu potom žena vrací do ordinace spokojená, je zřejmé, že přírodní preparáty již mají svůj význam. A to je určitě hlavním důvodem, proč lékaři potravinové doplňky doporučují.